Yerel Seçimler 2014 anlık takip etme

Yerel Seçimler 2014 anlık takip etme
21 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 106 kez okundu.

google yerel seçimler 2014 takip et,yerel seçimler 2014 mart takip et,2014 mart yerel seçim sonuçları
Yerel Seçimler 2014 anlık takip etme

Türkiye’de anlık olarak gündem değişse de önümüzdeki günlerde en çok gündem olacak gündemi oluşturacak konu 2014 Mart Yerel Seçimleri olacak.

Televizyon kanalları, haber siteleri,güncel bloglar seçim sonuçlarını aktarmaya çalışacak. Bu seçimlerdeki en önemli takip noktası büyük ihtimalle google olacak. Google yerel seçimler için oluşturduğu bilgi portal sayfasını an itibari ile kullanıma açtı. Canlı canlı seçim sonuçlarını takip edebileceğiniz gibi seçimden önce haberlere ve seçim ile ilgili genel bilgilere ulaşabileceksiniz
 
Google Yerel Seçim  Mart 2014 sayfasında neleri takip edebilirsiniz ?
 
Aday ve Seçmen Sohbetleri: Seçim Sohbetleri, adaylar ve seçmenleri bir araya getirerek karşılıklı iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla hangouts on air aracılığıyla canlı yayında belirtilen gün ve saatte sorularına yanıt almaları için tasarlandı.
 
Haberler: Kullanıcılar farklı haber kaynaklarından sürekli olarak güncellenen bu bölümde yerel seçimlerle ilgili haberleri il bazında takip edebiliecek.
 
Trendler: Bu bölümde, Google Arama Trendi aracılığıyla İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylarına yönelik yükselen aramalar yer alıyor. Popülerliği daha önceki bir döneme kıyasla belirgin derecede artan aramalar, yükselen aramalar olarak adlandırılıyor.
 
Canlı Seçim Sonuçları: Kullanıcılar, Anadolu Ajansı tarafından sağlanan anlık seçim sonuçlarını paylaşmak üzere hazırlanacak Seçim Haritasında seçim sonuçlarını 30 Mart günü Yerel Seçimler 2014 adresinden canlı olarak takip edilebilecekler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
The Valeris Aqueduct Thingstodoinİstanbul