Kedi Tüyü Temizleme

Kedi Tüyü Temizleme
23 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 289 kez okundu.

Kedi Tüyü Temizleme

Kedi Tüyü TemizlemePek sevgili kedim Mahmut’un tüylerini, evime gelen bütün arkadaşlarım bilir. Kahverengi kadife koltukların üzeri kedimin bembeyaz tüyleriyle kaplıdır. Hayır, bu durumla gurur duymuyorum aksine rahatsız oluyorum…

Kedimin; koltuk, halı üzerindeki tüylerini temizlemek için bantlı ruloları kullanıyordum. Tekli koltuğu temizlemek için bile 4-5 yaprak banda ihtiyaç duymamla birlikte çok fazla zamanımı alıyordu. Nihayetinde bu sorun için işe yarar bir çözüm buldum. Benim gibi kedisi olan ve kedi tüylerini kolayca temizlemek isteyenler için pratik yöntemi paylaşmak istiyorum.

Aşağıdaki fotoğrafta göreceğiniz üzere Sweep’n Mop isimli hayranlık duyduğum temizlik aletinin küçük boyunu kedi tüylerini temizlemek için kullanıyorum. Su dolu kovanın içine mis kokulu yüzey temizleyici ürünlerden birini ekliyorum, Sweep’n Mop’u suyun içinde biraz bekletiyorum ve kolay kullanılan sıkma aparatıyla süngerdeki fazla suyu sıkıyorum. Tıpkı cam siler gibi yukarıdan aşağı doğru çekerek tek harekette kedi tüylerini temizliyorum. Eğer koltuklarda hafif nem kaldıysa pencereleri açıp biraz havalandırıyorum ve hemen kuruyor.

Kedi Tüyü Temizleme

Kediniz tüylerinizi temizlemek için en kolay yolun aracı Sweep’n Mop; Tv Shop’da satılıyor. Üstelik kampanyası var. Bir adet alana bir adet hediye ediyorlar, içinden bir de iz bırakmayan fiber temizlik bezleri çıkıyor.

Satın Almak için Tıklayın!

– Yüksek Topuklar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
The Valeris Aqueduct Thingstodoinİstanbul