Rus Arkadaşlık Siteleri

Rus Arkadaşlık Siteleri
27 Ekim 2010 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.

Rusya Arkadaşlık Sitesi hakkında bilgi almak istiyorsanız bu makaleyi okuyabilirsiniz.

Rusya Arkadaşlık Sitesi. Rusça Arkadaşlık Sitesi. Rusya Arkadaşlık Siteleri. Rus arkadaşlık siteleri, rus arkadaşlık siteleri ücretsiz. rus arkadaşlık siteleri forum. rus arkadaşlık. rus arkadaş sitesi. rus arkadaş arıyorum. rus arkadaş siteleri, rus arkadaş bulma sitesi, rus arkadaşlık siteler, rus arkadaş arıyorum, rus arkadaş antalya, rus arkadaş bulma sitesi, rus arkadaş bayan, rus bayan arıyorum, rus bayan arkadaş, rus bayan arkadaş arıyorum. mamba, mamba.ru, mambaru, mailru, mail.ru.

 

 

 

Rus Arkadaşlık Sitesi.ru

Rusya Federasyonu’nda ve diğer doğu bloğu ülkelerinde yaşayan insanlarla tanışmak ve arkadaş olmak istiyorsanız, bu siye üye olmanız yeter. Üyeliğin çok basit olduğu bu siteyi ayrıntılı bir şekilde sizlere anlatacağız.

1. Adım

Öncelikle Mail.Ru adresine girmeniz gerekiyor.

2. Adım

Şimdi ise aşağıdaki resimde gösterildiği gibi English (UK) seçeneğine tıklamalısınız. Elbetteki ingilizce bilmeyen arkadaşlar için de nasıl üye olmanız gerektiğini anlatacağız ancak unutmamak gerekir ki, İngilizce bilmeden bu sitede konuşacak birini bulmanız pek mümkün değil.
Rus_Arkadaşlık_Sitesi

3. Adım

Şimdi ise kayıt aşamasına geldik. Aşağıdaki resimde kırmızı ile belirtilen “Registration” tuşuna tıklıyoruz.

Rus_Arkadaşlık_Sitesi

Son Adım

Açılan kayıt sayfasında istenen bilgileri doldurduktan sonra mail adresimize gelen Aktivasyon Linkine tıklıyoruz.

Rus Arkadaşlık Siteleri Konusuna 51 Yorum Yapıldı
  1. trabzonlu böksör diyor ki:

    slm butn bayanlara bn trabzon ve türkiyenin artı rusyadan bayanlala tanışmak istiyorum tanışmak isteyen konuşmak isteyen arasın ama ciddi olursa arasaın cagrı msj kabul edilemez böksör

Sayfa başına git
Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar