Fuga mobilya köşe koltuk takımları

Fuga mobilya köşe koltuk takımları
30 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 143 kez okundu.

Fuga mobilya köşe koltuk takımları

Fuga mobilya yıllardır başarıyla kalite çizgisini bozmadan devam ediyor. Bu yıl ise köşe koltuk takımları ile evini yenilemek isteyen tüketicilere özel tasarım Dakar Köşe Takımları ile merhaba diyor.
Günümüzün en çok tercih edilen ürünlerindendir köşe takımları. En dar evleri bile geniş gösterebilmek iç.in ideal olan bu ürünler sayesinde klasik mobilyaları tarihe gömeceksiniz. Daha uzun yıllar köşe takımlarının modasının kalacağını söyleyen firma sahipleri, özellikle canlı renklerin her daim kalıcı olduğunu da belirtti.

Dakar köşe takımları da en beğenilen ve her zevke uygun renk seçeneklerini, kaliteli ürün anlayışı ve başarılı tasarımcıları sayesinde sizler için sundu.

Fuga Mobilyai köşe takımlarını farklı tasarımlarda oluşturarak birden fazla misafir için geniş yer açmış oluyor. Genel olarak ;Dakar köşe takımları koyu tonlarla açık tonların birleşiminden oluşuyor. Pembeler ve siyahların birbirine hiç bu kadar yakışacağını daha önce bizler de düşünmemiştik doğrusu. Bu takım, köşe takımının yanı sıra tekli koltuk ve sehpadan oluşuyor. Dekorasyonunuzun en göz alıcı parçası haline gelecek olan bu takımın sehpası da seyyar ve kullanımı çok pratik.

Size nacizane tavsiyemiz, mobilya seçiminde görünüşe aldanmamanız. Çünkü görselliğin yanı sıra, kalite ve konfor da önemlidir. Bu da Fuga Mobilya’da mevcuttur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
The Valeris Aqueduct Thingstodoinİstanbul