Emir Berke Zincidi Biyografisi ve Fotoları

Ekim 24th, 2010 | yazan: güncel haberler

Kanal D’nin sevilen dizisi “Öyle Bir Zaman Geçer Ki”nin sevimli oyuncusu Osman’ın (Emir Berke Zincidi) biyografisi ve fotoğraflarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Emir Berke Zincidi Biyografisi

Emir Berke Zincidi, Kanal D’nin sevilen dizisi “Öyle Bir Zaman Geçer Ki”de Osman karakterini oynuyor. Sadece 5 buçuk yaşında olmasına rağmen dizide önemli bir role sahip çünkü dizi Osman karakterinin gözünden anlatılıyor. Yetenekli bir çocuk olan Emir Berke Zincidi 200 çocuk arasından seçilmiştir. Daha önce pek çok reklam filminde oynayan Emir, ilk kez bir dizi de rol aldı. Sette 2 oyuncu koçu ve bir pedagog ile birlikte çalışıyor.

Emir Berke Zincidi Fotoğrafları

Emir_Berke_Zincidi

Emir_Berke_Zincidi

Emir_Berke_Zincidi

Emir_Berke_Zincidi

Emir_Berke_Zincidi

Emir_Berke_Zincidi

Gelen Aramalar: emir berke zincidi nerede oturuyor,emir berke zincidi,emir berke zincidi annesi,emir berke zincidi biyografi,emir berke zincidi biyografisi,emir berke zincidi nin durumu,emir berke zincidi nin annesi,emir berke zincidi nerede yaşıyor,emir berke büyümüyomu,emir berke zincidinin kısaca hayatı

Posted in Genel | Tags:


            253 Yorum Eklendi to Emir Berke Zincidi Biyografisi ve Fotoları

Çağla diyor ki:

ben emir berke nin hayranıyım onu çok seviyorum ve hayatı boyunca ona başarılar diliyorum

Emir Berke Zincidi diyor ki:

merhaba ben osman

BAHAR diyor ki:

EMİR BERKE ZİNCİDİ HARİKA BİR ÇOCUK OYUNCU.AMA BENCE GELECEKTE ÜNLÜ OLMAMALI. ÇÜNKÜ ONA ZOR GELEBİLİR.BU ARADA ÇOK TATLI BİR ÇOCUK.AMA ÜNLÜ OLMAMALI.O DAHA İYİLERİNE LAYIK.AMA KENDİ KARARI.

Yorum Ekleyebilirsiniz...

+ =

Reklam

Kadın Haberleri

Yaşam ve İnsanlar