Altın başak dantel iplikleri

Altın başak dantel iplikleri
25 Temmuz 2010 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

1945 Yılında kurulan ve bugün 22.000 m2 lik kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdüren 1.000 kişinin çalıştığı kuruluşumuz, teknolojiyi yakından izleyerek günümüzün en modern entegre dikiş, nakış, dantel ve örme ipliği fabrikası haline gelmiştir.

5 no. dan 60 no.ya kadar üretimini yaptığı dikiş, nakış, dantel, örme ve ağ ipliklerinde Mısır’ın en
kaliteli pamuğunu kullanarak sizlere daima kaliteli ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Bu üstün kaliteli ürünlerimiz ALTINBAŞAK – ÜÇBAŞAK – BAŞAKLI – FABRİKALI –
OLTALI – BACALI – DALLI markalan altında iç ve dış piyasalarda satışa sunulmaktadır.

Altın Başak dantel ipliği dünyanın en üstün kaliteli Mısır Pamuğundan modern yöntemlerle 6 katlı olarak üretilir. En son teknolojik sistemlerle merserize edilir. 50 – 60 – 70 numaraları beyaz ve krem renklerinde piyasaya sunulmaktadır. Bu çok kaliteli mamul 4 farklı ambalajla hanımlann kullanımına sunulmuştur.

– Altınbaşak Gold 100 gr. Yumak.

– Altınbaşak Gold 50 gr.lık 4 yumak çeyiz kutusunda.

– Altınbaşak Gold 50 gr. lik 2 yumak çeyiz kutusunda.

– Altınbaşak Gold 100 gr.lık 2 yumak çeyiz kutusunda.

Altın Başak Süper Mısır’ın en kaliteli pamuğundan büyük bir titizlikle hazırlanarak üretilir. Elyafı uzun, direnci yüksek olan pamuktan üretildiğinden kalitesiyle, dayanıklılığı ile rakipsiz bir üründür. 50 – 60 – 70 numalarlarda beyaz ve krem renkleriyle piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca 20 ve 50 gr.lık yumaklarda renkli olarak da hanımların kullanımına sunulmuştur.

Altın Başak klasik çok geniş ambalaj ve gram çeşidi ile hanımların hizmetine sunulan en üstün kaliteli 3 kat dantel ipliğidir. En son sistemle merserize edilmektedir. 20 – 50 ve 100 gr.lık yumaklarda renkli olarak da piyasaya sunulmaktadır. Piyasanın en geniş renk çeşidine sahiptir.

AltınBaşak Poly dünyanın en kaliteli polyester elyafından üretilir. 3 katlı olup yüksek mukavemete sahiptir. Her türlü el ve makine dikişinde yüksek performans ve uygun dikiş görünümü verir. 100’den fazla rengi ile her türlü renk ihtiyacınızı karşılar. Kutularda, büyük ve küçük poly kabinlerinde hanımların hizmetine sunulmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
The Valeris Aqueduct Thingstodoinİstanbul